Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Основна інформація

У жовтні 2008 р. в Запорізькому державному медичному університеті, згідно з наказом МОЗ України від 15.04.2008 №82-0 «Про реорганізацію Запорізької басейнової лікарні МОЗ України», створено лікувально-профілактичний структурний підрозділ – навчально-науковий медичний центр «Університетська клініка».

Провідними аспектами діяльності Університетської клініки є:

Університетська клініка ЗДМУ – провідний медичний заклад Запорізької області, який надає багатопрофільну висококваліфіковану медичну допомогу населенню.

Лікувально-діагностичну роботу в університетській клініці проводять 24 професори, 17 доцентів, 25 кандидатів наук, 60 лікарів вищої категорії.

На базі Університетської клініки працюють 9 кафедр медичного університету.

У клініці здійснюється розробка індивідуальних програм лікування та реабілітації (медикаментозної, фізичної, психологічної, соціальної) пацієнтів, а також робота щодо визначення можливостей підвищення якості життя хворих.

Стаціонарні відділення клініки є базами для напрацювання практичних навичок лікарів-інтернів за фахом «Загальна практика – сімейна медицина», «Внутрішні хвороби» та «Нервові хвороби».

Університетська клініка розташована в центрі міста, має вихід до розвинутої транспортної магістралі.

 

Адреса: 69063 м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 83, тел.: (061) 764-44-51

Сайт Університетської клініки uk.zp.ua

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR