Тестування хірургічних кейсів

Тестування хірургічних кейсів

Навчальний рік завершується, а робоча група грантового проекту «ТАМЕ: Навчання на медичних помилках» продовжує активно працювати.

Згідно робочого плану проекту в межах Запорізького медичного державного університету було створено 6 хірургічних кейсів (віртуальних пацієнтів) з медичними помилками. Групу з написання кейсів очолив доцент кафедри оториноларингології, Костровський О. М. В написанні кейсів взяли участь асистент кафедри госпітальної хірургії, Волошин О. М., асистент кафедри загальної хірургії та догляду за хворими, Капшитар О. О., та асистент кафедри факультетської хірургії, Білай А. І.

9 червня у студентів ЗДМУ та тьюторів проекту ТАМЕ в університеті була можливість побачити особисто нові хірургічні кейси та спробувати «врятувати» віртуальних пацієнтів.

Тестувати кейси зголосилися студенти 5 курсу, всього 24 чоловіки, які були розділені на 3 групи. Кожна з груп тестувала по 2 кейси.

Хірурги-автори почули відгуки щодо своїх творінь, тьютори поглибили PBL знання, а студенти, навчаючись, отримали задоволення від командної роботи.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar