Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Центр медичної реабілітації та профілактики

Розташований у гуртожитку №3 (2 поверх)

Працює з 8.30 до 16.00 (крім вихідних).

У Центрі:

Лікувальна база Центру дозволяє здійснювати повноцінний набір лікувальних і профілактичних процедур і включає в себе кабінети: 

Електролікування представлено електрофорезом, діодинамотерапією, ультразвуком, СВЧ – та УВЧ – терапією, Д’арсонвалем, що дозволяє проводити комплексне лікування практично всіх захворювань.
 
Світлолікування представлено апаратом для місцевого бактерицидного опромінювання і загальнимУФО (ефект солярію), які використовують, як при простудних захворюваннях так і як загальнозміцнюючий засіб.
 
Ультразвукова терапія – апарат для ультразвукової терапії ЛОР – 3 та сучасний комбінований прилад для ультразвукової терапії BTL – 4000.
 
Теплолікування – аплікації парафіну та озокериту для лікування захворювань внутрішніх органів та опорно – рухового апарату.
 
Магнітолазеротерапія проводиться апаратом «Алімп – 1» та апаратом квантової терапії «Вітязь» практично для всіх захворювань в залежності від налаштування приладів та частот.
 
Інгаляторій – відпускаються тепло-парові та ультразвукові інгаляції, готуються синглетно-кисневі коктейлі.
 
Кабінет ЛФК оснащений шведською стінкою, тренажерами та кушеткою для механомасажу «Релакс».
 

 

До уваги співробітників ЗДМУ: медичні карточки знаходять у приміщенні Центру. 

 

 

 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR