Зразки звітів про відрядження

ЗВІТ 
«Затверджую»
ректор Запорізького державного
медичногоуніверситету,
проф.____________Ю.М.Колесник
«____» _________________2016р.
 
 
 
Звіт
про закордонне відрядження  начальника міжнародного відділу І.О. Юрченка та доцента кафедри інфекційних хвороб Запорізького державного медичного університету О.О. Фурик до м. Лондон (Велика Британія)
з 02.06. по 11.06.2016р.
 
 
Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ) є учасником проекту 561583-EPP-1-2015-1-KZ-EPPKA2-CBHE-JP «Навчання на медичних помилках» («ТАМЕ») програми Erasmus+. Головною діяльністю проекту є модернізація  медичної освіти і створення мережі між Східною і Західною Європою. У зв’язку з цим відбулася зустріч у м. Лондон (Велика Британія) за запрошенням менеджера з електроного навчання Центру Медичної Освіти університету Св. Георга м. Лондон Трупті Дживрам. 
Метою даної зустрічі була діяльність спрямована на розвиток проекту, дисемінація та вирішення фінансових питань проекту, а також обговорення розвитку партнерства та майбутніх проектів, націлених на розвиток інтерактивних сценаріїв для підготовки викладачів та навчання.
 
 05.06.2016р. були проведені  білатеральні зустрічі.
 06.06.2016р. був представлений план менеджменту проекта робочого пакету №6, його виконання, умови та строки завершення. Було проведено модифікацію навчальної програми  за планом робочого пакету № 1 командою Університету Св.Георга. Була представлена модифікація, впровадження педіатричних кейсів за робочим пакетом №2 командою Каролінського Інституту. Команда ЗДМУ представила написання та впровадження нових кейсів за планом робочого пакету №3. Контроль якості та аналіз робочого пакету №4 був представлений Університетом Масарика. Університетом ім. Аристотеля був представлений звіт за робочим пакетом №5 – дисемінація. 
07.06.2016р. Партнери звітувалися із фінансових питань. Відбувся семінар  з адаптації кейсів у програмі Open Labyrinth. 
08.06.2016р. була представлена доповідь з теми розвитку віртуальних сценаріїв у проектах. Була представлена презентація подальших планів зі створення межрегіональної мережі національних центрів медичної освіти, сфокусованих на ePBLnet. Обговорювалися подальші перспективи та плани з написання майбутніх проектів. 
09.06.2016р. від’їзд до м.Запоріжжя.
 
 
Начальник міжнародного відділу ЗДМУ                                    І.О.Юрченко
 
Доцент кафедри інфекційних хвороб                                          О.О.Фурик
 
 
 
Лист на МОЗ 
 
 
Відділ зовнішніх зв’язків
та європейської інтеграції
01601, м. Київ
вул. Грушевського, 7
Міністерство охорони 
здоров’я України
 
Ректорат Запорізького державного медичного університету надсилає звіт про закордонне відрядження начальника міжнародного відділу Запорізького державного медичного університету І.О.Юрченка та доцента кафедри інфекційних хвороб О.О.Фурик до м. Лондон (Великобританія) з 02.06. по 11.06.2016 р.
 
 
 
Додаток: на 2 арк.
 
 
 
З повагою
 
Ректор 
Запорізького державного 
медичного університету,
професор                                                                                                   Ю.М.Колесник
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar