9-11 листопада відбулася зустріч команди проекту ТАМЕ в Ханої, В'єтнам. Доцент кафедри інфекційних хвороб Олена Фурик і інспектор деканату міжнародного факультету No2 Олена Філатова взяли участь в цьому заході.
 
На зустрічі партнери представили та обговорили триваючі та майбутні робочі пакети. У перший день зустрічі обговорювалися питання стратегії оцінки, навчання персоналу, створення нових випадків, контроль якості і поширення інформації. Другий день був присвячений семінарам для викладачів. Метою цих семінарів було виявити основні проблеми і їх рішення під час тренувань. Люк Вудхем (університет Св. Георга в Лондоні) провів семінар щодо інструментів і процесів, необхідних для контролю якості оцінки. На третій день наша команда представила фінансові звіти координатору проекту.
 
Наступне засідання ТАМЕ відбудеться 5-6 грудня в Лондоні, Великобританії, де двоє з наших учасників будуть присутні на майстер-класі з написання нових кейсів з медичними помилками.
 

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar