Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Університет сьогодні

25.11.2016 р. Місячник безпеки життєдіяльності

25.11.2016 р. Місячник безпеки життєдіяльності

Безпека – це життя людини,
Безпека – це наше майбуття.
Прийміть до серця світ природи –
Прекрасне буде всіх життя!

В листопаді у Медичному коледжі Запорізького державного медичного університету проходив Місячник безпеки життєдіяльності серед студентів І курсів проведено конкурс малюнків на теми: «Попередження пожеж та надзвичайних ситуації», «Здоровий спосіб життя», студенти ІІ та ІІІ курсів підготували відеоролик на тему: «Цукерка за сигарку».

Найцінніше в людини - це життя.

Життя - багатство, дане кожному з нас батьками. І дуже хочеться, щоб воно було красивим і щасливим. А яким буде ваше здоров’я і, відповідно, ваше життя залежить від вас. Ваше здоров’я і ваше життя у ваших руках.

Останнім часом спостерігається стрімке зниження чисельності населення України. Соціальна та екологічна обстановка призвели до того, що в людей значно знизилися життєві сили організму.

Здоров’я людини більшою мірою залежить від її способу життя. За кордоном це усвідомили порівняно давно, у нашій же країні ставлення до здоров’я починає набувати все більшого значення тільки останнім часом. Але що ж таке здоровий спосіб життя? Це система поведінки людини, яка охоплює культуру руху, харчування , взаємних стосунків, повноцінного сімейного життя, творчу активність, високоморальне ставлення до довкілля, людей, самих себе, відмову від шкідливих звичок, дотримання правил безпечної поведінки.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR