Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Університет сьогодні

13 жовтня 2016 року  в Медичному коледжі ЗДМУ відбувся конкурс патріотичних композицій, присвячених Дню захисника України та 73-річниці визволення м.Запоріжжя від німецько-нацистських загарбників

У конкурсі взяли участь студенти І-ІІ курсів коледжу, журі коледжу відзначило надзвичайну гарну підготовку всіх композицій, кожну із них відзначивши певною номінацією.

Композиції груп МС 16-1, Ф 16-2 та Ф 16-1 зайняли І, ІІ та ІІІ місце відповідно.

День захисника України ніколи не буде традиційним святом з масовими гуляннями та веселими дійствами. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

День захисника України — свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист — економічний, гуманітарний, інформаційний.

Миру, добра і процвітання нашій країні.

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR