Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Університет сьогодні

31.08.2016 р. Вересень починається святом знань, просвіти, науки.

Якщо запастися терпінням і виявити старання,

                                   то посіяні насіння знання неодмінно  дадуть добрі сходи.
Навчання корінь гіркий, так плід солодкий.

Леонардо да Вінчі

 

Вітаємо, Вас наші студенти и викладачі, з чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з вас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а студентам - до своєї другої домівки – у коледж.

Хвилююче, незабутнє спільне свято – посвячення у студенти відбулося на території Запорізького державного медичного університету, структурним підрозділом якого є коледж.

31 серпня 2016 року у велику дружну родину студентів-медиків влилися 120 першокурсників Медичного коледжу ЗДМУ відділень «Медсестринство» та «Фармація», які успішно склали вступні екзамени і вийшли переможцями у напруженій, конкурентній боротьбі.

Ми впевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм  мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Вітаємо всім нашим дружним колективом студентку ІІ курсу відділення «Сестринська справа» групи СС 15-1 Івашену Богдану із отриманням нею за участь у конкурсі «Тарасове слово» Диплома ІІІ ступеня Міністерства освіти та науки України.

Усім, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокурсникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Щасти Вам!

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR