Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Що таке академічна мобільність?

Все, що вам потрібно, це заповнити аплікаційну форму для участі у академічній мобільності, скласти іспит з іноземної мови та докласти трохи зусиль, а ми, в свою чергу, зробимо все можливе, щоб допомогти вашій мрії здійснитися.
Академічна мобільність (обмін студентів або викладачів) – це можливість провести певний час в якості студента або стажиста закордонного університету, не перериваючи свого навчання або роботи в ЗДМУ. Завдання програм академічної мобільності – інтернаціоналізація вищої освіти та культурна інтеграція молоді різних країн.
 
Академічна мобільність традиційно носить дво- або багатосторонній характер, тобто один і той же університет не тільки направляє своїх студентів або викладачів за кордон, а й приймає у себе іноземних студентів (викладачів) з університетів-партнерів.
 
Користуючись перевагами академічної мобільності, Ви отримуєте чудову можливість познайомитися з культурою і системою освіти іншої країни, поліпшити володіння іноземними мовами, знайти нових друзів і здобути безцінний досвід. Участь в програмі студентського обміну буде хорошим доповненням до Вашого диплому про вищу освіту і, безумовно, підвищить Вашу конкурентоспроможність на ринку праці.
 
У ЗДМУ діють кілька програм академічної мобільності, кожною з яких Ви можете скористатися:
 
- обмін по лінії міжуніверситетської співпраці в рамках прямих двосторонніх угод між ЗДМУ та ВНЗ інших країн передбачає проходження практики або навчання за кордоном;
- обмін по лінії участі ЗДМУ у міжнародних проектах мобільності, наприклад, Erasmus+.
 
Запрошуємо всіх студентів, магістрантів, аспірантів та викладачів!
 
Крок перший: будь ласка, заповніть аплікаційну форму тут:
https://zsmu.typeform.com/to/KsiwAX
Крок другий: принесіть до міжнародного відділу супровідні документи (резюме, мотиваційний лист, сертифікат з англійської мови тощо)
Участь ЗДМУ у проекті Erasmus+
Участь ЗДМУ у польсько-українській програмі розвитку для студентів-медиків "Польський Еразмус+ для України медичної"
ВНЗ-партнери, до яких можна поїхати за обміном на 2015/2016 н.р. 
 
З усіх питань просимо звертатися до начальника міжнародного відділу ЗДМУ Івана Олексійовича Юрченка 
Тел.: 063 216 75 90
e-mail: erasmus.zsmu@gmail.com
skype: i_iurchenko
https://www.facebook.com/iadzsmu

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR