Чехія реалізує проект «Підтримка вищої освіти в Україні»

Чехія реалізує проект «Підтримка вищої освіти в Україні»

В рамках міжнародного проекту «Підтримка вищої освіти в Україні», що реалізується університетом Палацького,  представники  Запорізького державного медичного університету відвідали м. Оломоуц (Чеська Республіка). Під час візиту доцент кафедри інфекційних хвороб, к.мед.н.  Олена Фурик, асистент кафедри нервових хвороб, к.мед.н.  Антон Кузнєцов, асистент кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Вікторія Клеванова, інспектор деканату міжнародного факультету № 2 Олена Філатова та спеціаліст міжнародного відділу Анастасія Тарасенко взяли участь у семінарах, присвячених підтримці розвитку навчальних програм, університетського самоврядування та міжнародної мобільності в університетах України.

За словами ректора університету Палацького Ярослава Міллера, який привітав представників українських університетів, колеги з Чехії раді поділитися накопиченим досвідом. «Особисто я вважаю цей проект символом партнерства, у нас  великі плани розвитку відносин з українськими університетами», сказав він.

«Це не тільки пілотний проект в нашому університеті, але й один з перших проектів такого роду в Чехії», - сказав Іржі Поспішил, начальник відділу безперервної освіти і гарант проекту в університеті Палацького. -  Наш проект переслідує три мети. Перша -  розвиток демократичної вищої освіти в Україні, друга - сприяння розвитку міжнародної мобільності, а третя пов'язана з нашим бажанням передати досвід, щоб допомогти українцям у створенні навчальних програм за правилами ECTS і Болонського процесу».

Представники з України мали виняткову можливість побачити зсередини, як функціонує університет Палацького, як працюють його органи управління, взяти участь у засіданнях освітньої комісії, економічної комісії та законодавчої комісії академічного сенату університету Палацького,  отримати безцінний позитивний досвід, який буде реалізовано у ЗДМУ,  відвідали факультет медицини, технопарк, базу знань та бібліотеку.  Всі учасники проекту отримали сертифікати, які засвідчують  успішне проходження безперервної освітньої програми навчання в університеті Палацького.

1.11.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar