Вперше двоє студентів ЗДМУ побували на практиці в Університеті міста Самсун

15 серпня о 17:30 ми приземлилися в Самсуні (Туреччина). В аеропорту нас зустрів працівник працівник «Університету 19 травня». Він відвіз нас в гуртожиток, призначений для іноземних студентів. В гуртожитку проживають студенти з  Афганістану, Азербайджану, Туркменістану, Судану і багатьох інших країн. Всі вони приїхали на навчання за програмами «Еразмус» і «Мевлана».

Наступного дня відбулася зустріч в ректораті університету, нам надали  всю інформацію про практику. Цього ж дня ми відвідали відділення невідкладної терапії, де познайомилися з колегами, які приїхали на практику з Тбілісі.

З вівторка ми приступили до виконання програми стажування, яке тривало 2 тижні. Під час практики ми навчилися  різним маніпуляціям. На жаль, лікарі не завжди могли пояснити клінічний випадок,  постійно поспішали, і їм було не до цього.

У відділенні реанімації ми познайомилися з інтернами, які приїхали з Ефіопії і Танзанії. Всі інтерни  дуже добре володіли англійською і спілкуватися з ними було набагато легше.

Ми розповіли всім нашим новим знайомим з інших університетів про Запоріжжя і наш ВНЗ. Багато з них хочуть приїхати на стажування до нас. Сподіваюся, наш університет прийме їх так само тепло, як вони прийняли нас.

Олена Гриценко
Сулейман Гумматов
12.09.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar