Молоді науковці ЗДМУ представили дві стендові доповіді на Європейському конгресі

Молоді науковці ЗДМУ представили дві стендові доповіді на Європейському конгресі

27-31 серпня у Римі проходила одна з найважливіших подій у світовій медицині – Європейський конгрес кардіологів, який щорічно збирає лікарів, вчених, організаторів охорони здоров’я з усіх країн Європи і світу.
 
Основні завдання форуму – обмін досвідом в галузі профілактики, діагностики і лікування серцево-судинних захворювань, обговорення проблем і перспектив розвитку кардіологічної служби, демонстрація найновіших медичних досягнень. У пленарних засіданнях симпозіумах, дискусіях, портерних сесіях, інтерактивних засіданнях і виступах на виставкових майданчиках взяли участь близько 20 тисяч кардіологів з усього світу. 
 
У найпрестижнішому форумі кардіологів взяли участь і молоді вчені Запорізького державного медичного університету.  Європейське товариство кардіологів виділило три гранти у розмірі  1 тисяча євро кожен старшому лаборанту кафедри патофізіології Марії Федотовій,  викладачу-стажисту кафедри патофізіології Назару Кузьо та доценту кафедри сімейної медицини, терапії та кардіології ФПО Михайлу Колеснику після ознайомлення з дослідженнями, які вони проводять.  Також у конгресі взяла участь  доцент кафедри сімейної медицини, терапії та кардіології ФПО Ірина Волошина.
 
На конгресі наші вчені представили дві стендові доповіді і ознайомилися з останніми досягненнями в кардіології. Під час конгресу відбувалися гострі наукові дискусії, під час яких демонстрували нові результати клінічних досліджень. На конгресі презентували  4 оновлених клінічних рекомендацій:  щодо тактики ведення пацієнтів з фібриляцією передсердь; щодо тактики ведення пацієнтів з гострою та хронічною серцевою недостатністю; щодо тактики ведення пацієнтів з дисліпідемією; щодо моніторингу серцево-судинної токсичності при лікуванні онкологічних захворювань. 
 
8.09.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar