Незабутні враження від практики в Гродно

З 11 по 22 липня студенти другого та п’ятого курсів Олешко Анастасія, Дар`я Абросiна, Юлія Волошина,Костянтин Кривсун, Сергiй Мачуський, Джавохір Кадиров та Кирило Беленічев проходили практику в Гродненському медичному університеті (Білорусь). 
 
- Медсестринську практику я проходив у місті Гродно, Білорусь. Проходив я її у відділені онко-гінекології закладу охорони здоров’я "ГОКББЛК-52". Відразу хочу зазначити, що і в лікарні, і в операційних найновіше медичне обладнання. 
Під час практики я не лише був присутній на операціях лапароскопії та гістеректомії та інших, а також виконував внутрішньовенні і внутрішньом’язеві ін’єкції. 
 
Кілька слів про організацію практики з боку Гродненського державного медичногоу університету. Нам, студентам із Запоріжжя, виділили стипендію, безкоштовно поселили в гуртожиток для студентів університету. Умови проживання були хороші, білоруські студенти і персонал до нас чудово ставилися. А ще нам організували гарну культурну програму: екскурсії по місту, концерт органної музики, відвідини зоопарку і парку Жилібера, екскурсії в Мирський замок, Нясвіж та Каробчиці. 
 
Я жодного разу не пошкодував, що проходив практику у Гродно. Мені тут сподобалося – і місто, в якому ми знаходились, і привітне ставлення співробітників університету і лікарні. Звісно, були окремі недоліки, але вони не були пов’язані з університетом, гуртожитком чи лікарнею, тому ніяким чином не вплинули на мої враження від практики. 
Кирило Бєлєнічев, студент 2 курсу медичного факультету
 
 
- Практику ми проходили в онко-гінекологічному відділенні обласної лікарні, на базі Гродненського медичного університету. Мені довелося бути присутнім на операціях лапароскопія, гістеректомія, довіряли виконувати внутрішньовенні та внутрішньом’язові ін’єкції. Треба відзначити найновіше обладнання в операційних та й в лікарні загалом. 
 
В Гродненському медичному університеті нас безкоштовно поселили в студентський гуртожиток. Умови проживання чудові, як і ставлення до нас студентів і персоналу. Навіть більше – Гродненський мед університет виділив студентам з Запоріжжя стипендію.
 
Мені дуже сподобалось і саме місто Гродно. У вільний час ми гуляли містом, відвідали костел, лютеранську кірху, побували на концерті органної музики, в зоопарку, в парку Жилібера. 
 
У поїздці я отримав багато нових знань і вмінь для мого майбутнього фаху і незабутні враження. 
 
Костянтин Кривсун, студент 2 курсу, спеціальність «Лікувальна справа»
 
30.08.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar