Нові міжнародні зв'язки ЗДМУ

З 10 червня по 15 червня 2016 року  доцент кафедри фізколоїдної хімії Запорізького державного медичного університету Б.О.Варинський  та  партнер університету, директор ТОВ “Інтер Ассістанс” Т.М. Майборода  відвідали Центральний інститут науки і технологій (Коломбо, Шрі-Ланка) з метою встановлення зв’язків та співпраці.  
 
Під час візиту відбулося знайомство з адміністрацією, обмін вітаннями та презентаційними матеріалами. Директор Інститут, пан Рангаміні Вераватта провів презентацію Інституту. Результатом зустрічей та переговорів стало підписання Меморандуму про порозуміння між сторонами. 
 
Для органзації подальшої плідної співпраці обговорювалися питання стосовно процесу відбору і набору кандидатів на навчання до Запорізького державного медичного університету, вимоги та відповідні критерії до кандидатів, з’ясування особливостей освітніх систем середньої освіти Шрі-Ланки та вступу їх на подальше навчання до вищих навчальних закладів Шрі-Ланки та закородонних навчальних закладів, вартості навчання, проживання та особистих витрат студентів під час перебування в Україні, процесу прибуття в Україну та інші питання навчання іноземних студентів, згідно з діючим законодавством України.
 
Українська делегація провела семінари у містах Яккала та Кадаватта для батьків та учнів, випускників середніх шкіл, які прагнуть отримати кваліфіковану вищу медичну освіту.
 
16.06.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar