Вчені ЗДМУ виступили з доповідями на науковому конгресі в Баден-Бадені

Вчені ЗДМУ виступили з доповідями на науковому конгресі в Баден-Бадені

Щорічний конгрес ортопедів південного регіону Німеччини у  Баден-Бадені розглянув сучасні тенденції в діагностиці ортопедичних захворювань та актуальні аспекти лікування пацієнтів з травмами і захворюваннями опорно-рухового апарату. Зокрема, питання ендопротезування суглобів сучасними імплантами та лікування пацієнтів зі спортивними тавмами. 

Делегація від України у складі завідувача кафедри травматології і ортопедії ЗДМУ професора М.Л. Головахи та асистента кафедри С.М. Красноперова, а також члена-кореспондента Національної академії медичних наук україни О.Є.Лоскутова,  директора інституту патології хребта і суглобів ім.Ситенка М.О.Корж, керівника центру артроскопії Балаклейської ЦРБ Ю.М.Гнедушкіна представила свої доповіді на спільному німецько-українському відділенні конгресу. ,

Доповіді професора Максима Головахи і асистента Сергія Красноперова на тему лікування пацієнтів з пошкодженнями зв’язок гомілковостопного суглобу отримали схвальні відгуки колег.

18.05.2016

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar