Науковці ЗДМУ вивчають тонкощі проектотворення

Інтеграція в європейський освітній простір ставить перед університетом нові завдання не лише з , організації академічної мобільності студентів і викладачів, але й підготовки власних проектів, які були б цікавими закордонним партнерам. Як написати такий проект, які деталі обов’язково мають бути враховані при цьому, яким має бути супровід – всього цього навчаються науково-педагогічні працівники ЗДМУ під час закордонних стажувань і навчань.

Днями асистент кафедри нервових хвороб, к.мед.н. Антон Кузнєцов повернувся з Лодзі (Польща), де мав можливість взяти участь у стажуванні «Сучасний університет – проектний підхід до організації  роботи згідно з положеннями європейських кваліфікаційних рамок». Стажування було організоване польською фундацією Central European Studies and Certification спільно з Університетом Інформатики та Центром Європейських Фондів з Лодзі для 30 викладачів з різних вищих навчальних закладів України

19.11.2015
1
2
3

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar