Делегація ЗДМУ відвідала Вроцлавський медичний університет

Посилення освітньої  і наукової співпраці, активізація обмінів студентами і працівниками – основні теми бесід під час візиту делегації Запорізького державного медичного університету до польського  ВНЗ- партнера.  Ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник та перший проректор Микола Авраменко відвідали Вроцлавський медичний університет і Університетський Клінічний Шпиталь.

Під час зустрічей з керівництвом Вроцлавського вишу – ректором, професором Мареком Зьонтеком, проректором з питань розвитку, професором Яцеком Шпетовскім та проректором з науково-педагогічної роботи професором Міхалом Єленєм керівники ЗДМУ  обговорили виконання угоди  про співпрацю між  університетами на 2012-2017 роки.

В рамках угоди щороку 10-15 студентів Запорізького медуніверситету проходять літню практику на базі університетського шпиталю у Вроцлаві. У 2013 році десятеро польських студентів – майбутніх педіатрів та фармацевтів проходили практику у Запоріжжі.

Ректор Запорізького медичного університету, професор Юрій Колесник відзначив позитивні результати  студентських обмінів: - Такі обміни студентами дуже корисні для обох університетів. Студенти мають можливість не лише здобути нові знання, а й вдосконалити своє знання англійської мови, ознайомитися з принципами організації медицини в інших країнах, знайти нових друзів.

-         Ми повинні посилити співпрацю з Україною у цей важкий для неї період, -  вважає ректор Вроцлавського медичного університету, професор Марек Зьонтек. - Зокрема, треба розпочати обміни молодими науковцями між нашими університетами.

В клінічному шпиталі Вроцлавського медуніверситету запорізька делегація вивчила досвід надання допомоги кардіологічним хворим та організацію роботи кардіологічного відділення, поспілкувалися з всесвітньовідомими вченими-кардіологами – професором  Пйотрем Поніковскім та професором Анджеєм Мисяком. 

26.10.2015
Вроцлавський медичний університет
Фармацевтичний факультет Вроцлавського медуніверситету
В клінічному шпиталі Вроцлавського медуніверситету
Сестринський пост у відділенні кардіології клінічного шпиталю Вроцлавського медуніверситету
5

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar