Зустріч партнерів проекту ePBLnet

 
16-20 червня представники нашого університету взяли участь у поточній нараді представників університетів-партнерів проекту ePBLnet програми Темпус, а також у літній школі CAMEI та міжнародній конференції з медичної освітньої інформатики-2015, які відбулися в університеті Аристотеля (м. Салоніки, Греція). 
 
Учасники наради схвально оцінили поточні досягнення роботи медичного освітнього центру Запорізького державного медичного університету, заплановані подальші заходи з реалізації проекту, обговорили питання оплати виконаних робіт з боку координатора проекту, університету Аристотеля в м. Салоніки, а також питання закупівлі додаткового обладнання, необхідного для успішної реалізації проекту.
 
Під час літньої школи та конференції вдалося поглибити зв’язки університету з партнерами в рамках проекту, а також з колегами з Канади, Великобританії та інших країн, намітити шляхи подальшого розвитку співробітництва в сфері медичної освіти та медичної інформатики.
 
26.06.2015

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar