Студенти ЗДМУ повернулися з практики у Білорусі

Протягом двох тижнів у липні-серпні студенти Запорізького державного медичного університету проходили практику на клінічних базах Гродненського державного медичного університету. У програмі міжвузівського обміну взяли участь студенти четвертого і п’ятого курсів медичних факультетів. 

Наші студенти ознайомилися з організацією медичної допомоги  у Білорусі і набути практичних навичок. Практику проходили в Гродненській обласній клінічній лікарні та обласній дитячій клінічній лікарні. В обох лікувальних закладах запорізьких студентів прийняли дуже доброзичливо: студенти брали участь в щоденних лікарняних конференціях і за їх підсумками могли обрати цікаві клінічні випадки для детального ознайомлення з тактикою лікування пацієнтів. Лікарі-куратори, закріплені за кожним із студентів, допомагали їм в усіх організаційних питаннях. Таким чином протягом двох тижнів вони встигли постажуватися у відділеннях хірургії, реанімації, алергології, проктології, гематології, онкології, ентерології та гематології. Побували на операціях, мали нічні чергування і чергування в операційних блоках. Після завершення практики запорізькі студенти отримали сертифікати Гродненського державного медичного університету.

Дарина Дєєва оцінила ставлення білорусів до власного здоров’я: на вулицях не палять, дуже багато мешканців Гродно користуються велосипедами. У парковій зоні поблизу обласної лікарні побудована спеціальна «стежка здоров’я» з численними тренажерними майданчиками і на них завжди багато молоді. А Олена Кононова від імені усіх учасників поїздки в Гродно підсумовує:

8.08.2014
3
4
5
6
7
8

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar