Названо переможців конкурсу «Merry Christmas»

Названо переможців конкурсу «Merry Christmas»

Кафедра іноземних мов підбила підсумки  конкурсу різдвяних онлайн привітань «Merry Christmas», оголошеного напередодні свят. Цього року наші студенти виявили ініціативу, й окрім традиційних стіннівок створили також новорічні відеоролики. Усі творчі роботи були розміщені на сторінці кафедри в мережі Facebook.

Роботи студентів, як завжди, яскраві та самобутні. Усі без винятку учасники конкурсу продемонстрували справжній художній та акторський таланти, а також успішно застосували знання англійської мови та англомовних традицій привітання.

За кількістю вподобань на Фейсбук-сторінці кафедри було визначено переможців. У номінації «Фотопривітання» перше місце посіла робота Катерини Рунчевої, студентки шостого курсу ІІ медичного факультету. Друге місце розділили Ганна Бондаренко і Тетяна Самойлова, які навчаються на другому курсі ІІ медичного факультету. Третє місце здобула стіннівка Софії Асташенкової – першокурсниці ІІІ медичного факультету.

У номінації «Відеопривітання» кращими були колективні ролики першокурсників, а саме групи 1 спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування», груп 8 та 10 спеціальності «Медицина» та групи 1 спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

Кафедра іноземних мов щиро дякує студентам за активну участь та креативний підхід до святкового заходу. Нехай щирі різдвяні побажання, озвучені вами у такий феєричний спосіб, неодмінно справдяться для усіх нас у новому році!

Лілія Беспала,

заступник завідувача кафедри іноземних мов ЗДМУ

14.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar