Кафедра нервових хвороб оцінює знання студентів 4 курсу

Кафедра нервових хвороб оцінює знання студентів 4 курсу

Сьогодні  в аудиторіях 1, 1а, 2, 3 другого і третього навчальних корпусів університету відбувається тестовий іспит з неврології, який складають студенти 4 курсу II медичного та  II міжнародного факультету. Це перша складова комплексного іспиту з цієї дисципліни.

«Студенти мають перед собою 80 тестових запитань та клінічну задачу, з усім мають справитися за 80 хвилин, - розповів кандидат медичних наук, доцент кафедри нервових хвороб Антон Кузнєцов. – Роботи здаємо в деканат, їх шифрують з метою убезпечення від корупційних дій. З понеділка ці студенти  складатимуть другу частину іспиту -  на кафедрі неврології у форматі усного опитування, за класичним варіантом: два клінічних завдання, два теоретичних. Така перевірка знань є поглибленою,  підсумовуються  результати обох складових й виводиться інтегральна оцінка за екзамен».

Учора й сьогодні на кафедрі неврології уже відбуваються усні іспити, знання четвертокурсників, які попередньо написали тести, оцінюють співробітники кафедри на чолі із  завідувачем, доктором  медичних наук, професором Олександром Козьолкіним.

14.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar