Майже тисяча п’ятикурсників складуть іспит з акушерства

Майже тисяча п’ятикурсників складуть іспит з акушерства

Перинатальний Центр Запоріжжя, з поваги до кафедри акушерства і гінекології ЗДМУ, яка розташована на його базі, надав для проведення екзамену старшокурсників університету свою кращу аудиторію - залу, де лікарі проводять конференції. Атмосфера ділова й водночас урочиста. Це  одразу відчули студенти перших двох груп, які витягли білети й почали готуватися до співбесіди з екзаменаторами.

За  столами – семеро  поважних наставників: завідувач кафедри акушерства і гінекології, доктор медичних наук, професор Юрій Круть, доктор медичних наук, професор Володимир Сюсюка, кандидати медичних наук, доценти Ніна Ізбицька, Ольга Слинько, Наталія Гайдай, Михайло Павлюченко, Володимир Пучков.  Налаштовані доброзичливо, адже перед ними п’ятикурсники, майбутні колеги, яким залишилося кілька кроків до закінчення університету.

«Сьогодні розпочалися усні іспити на нашій кафедрі з дисципліни, яка є важливою не тільки для майбутнього акушера – гінеколога, але й для сімейних та лікарів іншого профілю, - розповідає професор Юрій Круть. – Приступили демонструвати знання з акушерства здобувачі освіти п’ятого курсу, - вітчизняні перших-другів потоків  I медичного факультету, третього потоку  II медичного-педіатричні групи, студенти, які навчаються за скороченим терміном, а також  іноземні  – англомовні й ті, котрі навчаються українською. Всього з 13 по 20 січня перед екзаменаторами пройде майже тисяча п’ятикурсників. Щодня приймаємо іспити в 16 груп.

Звичайно, навантаження велике, проте такий формат іспиту є хорошим досвідом для співробітників кафедри, викладачів. Адже цьогоріч вперше, після тривалої перерви, іспит з акушерства проводиться  у форматі живого спілкування студента з викладачем. Торік на заваді стояв карантин, ще раніше відбувалися  лише тестові перевірки знань. Тепер об’єднали тестові завдання з усною частиною. Учора ці студенти написали тести, а нині відповідають наживо. Ми бачимо їхні очі, чуємо формулювання відповідей, ставимо запитання. Таке  спілкування є дуже цінним для молодого завтрашнього лікаря. Тому, попри навантаження, професори й доценти відчувають задоволення».

Слід зазначити, що у студентів є мотивація якнайкраще скласти іспит. Щоб мати  «відмінно»,  слід отримати 80 балів – з урахуванням тестової й усної частини. Такий результат стане добрим початком підсумкової Атестації з акушерства й гінекології, яку випускники складатимуть наступного року.

13.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar