Студенти – фармацевти  складають  сесію

Студенти – фармацевти складають сесію

«Екзаменаційна сесія на I фармацевтичному факультеті розпочалася вчора, іспитом з фармацевтичної хімії на 4 курсі,  - розповіла  заступник декана, кандидат фармацевтичних наук, доцент Людмила Черковська.  – Іспит комплексний, складається з тестування і вирішення письмового завдання. Всі матеріали до іспитів попередньо були прорецензовані, оформлені належним чином, їх  затвердили на засіданні циклової методичної комісії, тобто, підготовка до підсумовування знань проведена чітко і системно.

Підсумки першого екзаменаційного дня свідчать, що алгоритм  оцінювання знань підібрано правильний, і  ми маємо гарні результати на четвертому курсі. Загалом  підсумують вивчений матеріал 136 четвертокурсників, котрі навчаються за освітньою програмамою  «Фармація» і освітньою програмою «Технології парфумерно – косметичних засобів». Сьогодні на кафедрі фармацевтичної хімії другий  екзаменаційний день.

Почалася сесія у першокурсників. Для студентів І фармацевтичного та ІІ міжнародного факультетів за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» сьогодні почалися  випробування з  вищої  математики  і статистики, - передбачено тестування та вирішення завдань,  відповіді на які студент розглядає у співбесіді з викладачем і отримує відповідний бал. Сьогодні складає  іспит чотири групи, всього в екзаменах візьмуть участь майже сто студентів першого курсу нашого факультету. Іспити приймають завідувачі та доценти кафедр з великим досвідом роботи».

12.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar