Анатомія людини  випробовує другокурсників

Анатомія людини випробовує другокурсників

Перший поверх навчального корпусу №3 заповнили другокурсники I і II медичних факультетів. З конспектами, атласами, а головне – з надією успішно скласти анатомію, яку вивчали упродовж трьох семестрів.

Дисципліна складна, базова для майбутніх лікарів. А у Музеї Анатомії та ще в одній аудиторії кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії відбувається власне сам іспит. Десять хвилин на підготовку, і студент з викладачем один на один, а між ними – наука всього майбутнього професійного життя. Але другокурсникам, як мовиться, і стіни допомагають, тим паче, в Музеї вони особливі, тут зібрано, здається, матеріал всього потужного надбання  дисципліни. І для тих, хто навчався сумлінно, екзамен є приємним підсумком праці. Тим паче, поруч доброзичливі наставники, викладачі  кафедри з гарними традиціями.

Усний іспит  за кілька днів складуть 16 груп, напередодні всі здобувачі освіти написали тести, які є базовими на підґрунті завдань КРОК. У екзаменаційних  білетах  всього два питання,  але вони  непрості,  практично обіймають увесь вивчений матеріал.

 «Студенти, котрі сьогодні підсумовують курс вивчення анатомії,  тривалий час навчалися дистанційно,  - говорить кандидат медичних наук, асистент кафедри Артур Чернявський, - а коли вийшли на аудиторне навчання, із задоволенням послуговувались анатомічним столом, сенсорною панеллю, передивлялися численні слайди, препарати, використовували під час практичних інші сучасні навчальні технології. До іспитів вони ґрунтовно готувалися. На кафедрі підготували усі необхідні екзаменаційні матеріали, практично усі співробітники зайняті на іспитах і ставляться до студентів вимогливо. Тож  їм залишається довести на практиці, що  цю дисципліну вони опанували у повному обсязі».

12.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar