Тестування з курсу психіатрії складали студенти 4 курсу

Тестування з курсу психіатрії складали студенти 4 курсу

Викладачі кафедри   психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології  на чолі із завідувачем, доктором медичних наук, професором Вадимом Чугуновим сьогодні приймали іспит з профільної дисципліни у студентів 4 курсу, які вивчають медицину. Працювали в аудиторіях 1 та 1а третього навчального корпусу.

«Відбувається перший етап оцінювання рівня знань студентів, тестовий, - говорить Вадим Віталійович. – Вони мають за 80 хвилин відповісти на 80 запитань, які містять обсяг прослуханого на четвертому курсі матеріалу з медичної психології, психіатрії та наркології. До іспиту відповідально  готувалися як студенти, так і викладачі кафедри, провели консультації, у здобувачів освіти була можливість з’ясувати всі незрозумілі питання. Це перша частина комплексного іспиту, далі за розробленим графіком, вже на кафедрі,  ми приступимо до усних випробувань, які мають скласти вітчизняні студенти, іноземні, які опановують медицину українською, англійською мовами».

12.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar