У ЗДМУ – семінар на актуальну тему

У ЗДМУ – семінар на актуальну тему

Сьогодні у ЗДМУ відбувся семінар на тему: «Організація профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я». Організаторами, разом із Запорізьким державним медичним університетом, виступили Запорізька обласна медична Асоціація лікарів–організаторів охорони здоров’я та державна установа «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я».

Засідання відбувалось у форматі онлайн із Центру дистанційної освіти та телемедицини ЗДМУ із застосуванням програмного забезпечення на платформі Microsoft Teams. Відбулося майже 170 підключень з лікувальних установ області. Адже питання семінару для керівників закладів, медсестер та іншого персоналу  є вкрай  важливим з огляду на наказ МОЗ України від 3 серпня минулого року «Про організацію профілактики та інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я  та установах /закладах надання соціальних послуг/соціального захисту населення». Наказ передбачає численні зміни і додатки до документів, якими галузь послуговувалася досі. Вони стосуються змін щодо порядку здійснення епідеміологічного нагляду та ведення обліку інфекційних хвороб, пов’язаних з наданням медичної допомоги, порядку профілактики інфекційних хвороб в закладах охорони здоров’я, які надають медичну допомогу в стаціонарах та багато іншого.

До учасників семінару з настановою ретельного опанування документами, з якими доведеться працювати, звернулися ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник, завідувачка кафедрою акушерства, гінекології та репродуктивної медицини ФПО ЗДМУ, президент ГО «Запорізька  обласна медична асоціація лікарів-організаторів охорони здоров’я», професор Наталія Авраменко. Докладну корисну інформацію учасникам семінару надали спеціалісти ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ України.

12.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar