Відповідальний початок нового календарного року

Відповідальний початок нового календарного року

11 січня 2022 року розпочалась сесія у 5 та 6 курсу другого фармацевтичного факультету. Одразу по закінченню іспитів, розпочнеться Державна атестація, до якої буде залучена 21 академічна група, що складає 304 студенти. З 25 січня Державна атестація розпочнеться складанням КРОКу 2, який є частиною другого етапу ЄДКІ. А вже з 28 січня по 4 лютого відбудеться складання студентами об’єктивного структурованого практичного іспиту, до складу якого входить 8 станцій. 
 
У перший день сесії деканат другого фармацевтичного факультету провів зустріч зі студентами двох останніх курсів. Декан факультету доцент Олексій Бігдан зосередив увагу студентів на  відповідальному ставленні до відвідування лекцій та практичних занять, консультацій з підготовки до державної атестації. 
Заступник декана Олена Портна наголосила на необхідності засвоєння та закріплення практичних навичок під час консультацій, які заплановані на кафедрах для підготовки до ОСПІ. Студенти мали можливість поставити запитання, на які отримали вичерпні відповіді. 
 
На зустріч був запрошений Михайло Аніщенко – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у ЗДМУ. Він окреслив головні аспекти у законодавстві та акцентував увагу на  заходах, впроваджених в університеті для попередження корупційних ризиків, пояснив, як здобувачі освіти можуть повідомити про порушення законодавства у цій сфері. 
 
12.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar