Досвід ЗДМУ з запобігання та виявлення корупції високо оцінений НАЗК

Департамент запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції проводив дослідження «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті». За результатами оцінювання уповноважених, НАЗК позитивно оцінив те, як у Запорізькому державному медичному університеті організовано роботу з запобігання та виявлення корупції. Зокрема, в університеті розроблені та щороку оновлюються Антикорупційна програма і плани заходів, спрямованих на запобігання, протидію та виявлення корупції, постійно відбувається оцінка корупційних ризиків, є  дієві механізми врегулювання конфліктів в освітньому процесі, регулярно відбуваються зустрічі уповноважених осіб зі студентами та викладачами. 
 
НАЗК має намір поширювати та популяризувати результати роботи ЗДМУ у цьому напрямку.  Уповноваженій особі ЗДМУ з питань запобігання та виявлення корупції доценту Михайлові Аніщенку запропоновано підготувати відповідні матеріали та поділитися досвідом на Форумі антикорупційних уповноважених у Facebook та на Базі знань НАЗК.
 
11.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar