Сесія на III медичному  факультеті почалася тестуванням

Сесія на III медичному факультеті почалася тестуванням

Сьогодні розпочався перший день екзаменаційної сесії у здобувачів освіти  III медичного факультету.

«Студенти 4 курсу не мали академічної заборгованості, тому всі отримали допуск до екзаменаційної сесії, на перший екзамен вчасно, о дев’ятій ранку, з’явилися всі,  - розповіла  заступник декана факультету, доцент Світлана Канигіна. – Бакалаври освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» складають першу – тестову  частину іспиту з дисципліни «Клінічний реабілітаційний менеджмент за професійним спрямуванням».  Загалом  сьогодні напишуть тести  шість груп, це 68 студентів.  Вони мають відповісти на 80 запитань.  Процес тестування проходить  у присутності   представників деканату, завідувача  кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я,  провідних доцентів.

Напередодні іспиту на платформі Teams  було проведено  консультацію з підключенням усіх студентів, вони мали можливість поставити  викладачам запитання, уточнити  структуру випробування».

Здобувачі освіти освітньої програми «Стоматологія»  цього факультету  теж тестуванням  почали сесію. Студенти 4 курсу демонструють знання з оториноларингології під керівництвом  провідних доцентів кафедри оториноларингології ЗДМУ. В аудиторіях, з дотриманням карантинних вимог, іспит складають  п’ять груп, 54 майбутніх стоматологи.  Напередодні вони також взяли участь в консультації, де було покроково роз’яснено перебіг іспиту, а також  критерії оцінювання знань.

Завтра, зазначила заступник декана,  здобувачів освіти чекає друга частина іспиту – усна.  У бакалаврів  освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» рівень знань  з дисципліни «Клінічний реабілітаційний менеджмент за професійним спрямуванням»  оцінять викладачі кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я. Здобувачі освіти освітньої програми «Стоматологія»  на кафедрі оториноларигнгології відповідатимуть екзаменаційній комісії також усно, за білетами.

11.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar