Бібліотека ЗДМУ запрошує на вебінар

Бібліотека ЗДМУ запрошує на вебінар

Запрошуємо науковців, аспірантів та студентів ЗДМУ взяти участь у вебінарі від компанії Clarivate у січні. Вебінар відбудеться о 16:15 у Webex, безкоштовно. Переходьте за вказаним посиланням та, натиснувши на слово Register,заповніть реєстраційну форму. Передбачено сертифікат учасника для тих, хто відвідає більше 90 відсотків основного часу вебінару.
 
13 січня 2022 року
Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites.
Тези: Наукові дослідження зазвичай  потребують значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з відомими лабораторіями світу буде на часі та дозволить  виконувати дослідження на вищому рівні й швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо, як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Нові знання допоможуть проаналізувати співпрацю своєї організації, -  з якими установами і чому вона більш ефективна. А також визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти. Як завжди, будуть відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
У січні під час вебінару буде оголошено вікторину, -  учасники, які правильно дадуть відповіді на питання Random,  отримають сувеніри. 
 
Реєстрація:
16:15–17:15   https://bit.ly/3pHtRQZ
 
Сайт компанії: https://clarivate.com/
Розклад вебінарів українською: http://clarivate.ua/
Ютьюб канал українською:  https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
 
11.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar