Перебіг екзаменаційної сесії – на суворому контролі

Перебіг екзаменаційної сесії – на суворому контролі

В університеті триває екзаменаційна сесія, яка буде продовжена до 21 січня. У перебіг іспитів включається переважна більшість перехідних курсів.
 
Згідно з наказом ректора ЗДМУ № 451 від 12 листопада 2021 року «Про завершення семестру та проведення контролю академічної успішності за осінній семестр 2021-22 навчального року», було сплановано та проведено нараду за головування проректора з науково – педагогічної та навчальної роботи доцента Світлани Моргунцової, за участі членів ректорату, деканів, представників структурних  підрозділів – Олени Школової, Вадима Дмітрієва,  відповідальної особи за попередження корупційних ризиків доцента Михайла Аніщенка та інших відповідальних осіб.
 
На нараді заслухано звіти 29 завідувачів кафедр, які доповідали за такими критеріями: допуск здобувачів вищої освіти до іспитів, форма проведення іспиту, затвердження матеріалів, що використовуються на екзаменах, організація консультацій та участь  в них здобувачів. Нарада відбулася під протокол, адже питання надзвичайно важливі.
 
Наголошувалося на тому, що на кожному іспиті буде присутній  представник деканату, декан чи його заступник. Звітність має надійти того ж дня, завідувач кафедри має надати результати академічних результатів у деканат, про методику проведення – у навчальний відділ.   
 
10.01.2022

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar