Вакцинацію співробітників завершено. На черзі – студентська спільнота

Вакцинацію співробітників завершено. На черзі – студентська спільнота

Сьогодні у Запорізькому державному медичному університеті відбулася остання вакцинація співробітників. У  Центр медичної реабілітації та профілактики ЗДМУ  отримати другу дозу вакцини  Pfizer завітали 54 працівники, вакцини  CoronaVak – 45.

 «Співробітники університету дуже відповідальні, - зазначила помічник ректора  Наталія Баранова. – Це вони демонстрували з самого початку проведення цього важливого профілактичного заходу. Саме тому наш заклад вищої освіти є серед лідерів в області  і має найкращі показники з вакцинації працівників.

Нашим найпершим завданням на цей час є продовжувати вакцинацію студентів. Потрібно охопити щепленнями  якомога більшу кількість здобувачів освіти, щоб вони могли навчатися на клінічних базах, маючи при собі сертифікати повної вакцинації, як того вимагають заклади охорони здоров’я, - їхні пацієнти  і персонал також належать до групи ризику і потребують захисту.  

Вакцинація студентів також буде проходити  на території університету, - деканати формуватимуть  списки бажаючих, будемо запрошувати мобільні бригади, щоб захистити усіх і далі працювати у безпечному освітньому середовищі».

25.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar