Ендоскопія в клініці: ефективність і точність

Ендоскопія в клініці: ефективність і точність

Сучасна медицина з тенденціями профілактичного спрямування широко використовує ендоскопічний метод -  спостереження змін всередині тіла та обстеження внутрішніх органів. Сучасна оперативна ендоскопія дозволяє радикально лікувати онкологічні захворювання, що вже виникли, проте ефективність такого лікування значною мірою залежить від стадії, на якій воно діагностовано.

Так якісна та своєчасна діагностика передракових захворювань кишково-шлункового тракту дозволяє попередити виникнення онкології у майбутньому. Такий захід в медичній практиці має назву скринінг (скринінгова гастро-, та колоноскопія). Скринінг повинен виконуватись усім без винятку, починаючи з 45 років.  Якщо в родині траплялися випадки онкологічних захворювань у родичів, не залежно від локалізації пухлини, скринінг проводиться на п’ять років раніше.

 Визначити оптимальний спосіб діагностики та лікування має саме лікар-ендоскопіст. Такі висококваліфіковані спеціалісти працюють в Університетській клініці. Тут функціонує багатопрофільне хірургічне відділення, в структурі якого є ендоскопічний підрозділ, оснащений сучасним, високоякісним ендоскопічним відеообладнанням кращих японських брендів - Olympus та Fujinon. До послуг лікарів та пацієнтів три ендоскопічні стійки, з високою роздільною здатністю, які оснащені інсуфляторами СО2, водоструменвими помпами, електрохірургічним обладнанням фірми BOWA (Німеччина). Таке обладнання дозволяє виконувати як діагностичну, так і лікувальну ендоскопію, створити максимально комфортні умови для пацієнта.

Всі лікарі-ендосокопісти володіють сучасними методами оперативної ендоскопії та мають великий досвід виконання малоінвазивних втручань на стравоході, шлунку, дванадцятипалій та товстій кишці. Персонал ендоскопічного центру безперервно удосконалює свої практичні навички, бере участь у багатьох тренінгах та семінарах, відвідує науково-практичні та міжнародні конференції.

25.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar