П’ятикурсники складають іспит з фармацевтичної хімії

П’ятикурсники складають іспит з фармацевтичної хімії

Випускники I фармацевтичного факультету  ЗДМУ сьогодні складають  Єдиний іспит з фармацевтичної хімії. Це важливий підсумок п’ятирічного університетського навчання 68 студентів спеціальності «фармація» і 13 – спеціальності «технології парфумерно – косметичних засобів».

Іспит, за словами декана факультету, доцента Олександра Кремзера, має два етапи. Першою частиною є тестування – за 50 хвилин потрібно відповісти на 50  тестових запитань з курсу  фармацевтичної хімії, отримавши максимальних 50 балів. На другому етапі, після перерви,  студенти виконують дві ситуаційних задачі, - правильні відповіді оцінюються іще 30 балами. У підсумку сумлінний випускник може отримати 80 балів за успішне опанування головною дисципліною своєї професії.

Приймає іспит і оцінює знання п’ятикурсників  екзаменаційна комісія кафедри фармацевтичної хімії на чолі із завідувачкою, доктором фармацевтичних наук, професором Людмилою Кучеренко.

Після коротких  канікул випускники  підуть на практику, набуватимуть практичних навичок, щоб успішно розпочати трудову діяльність. 

25.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar