Інноваційний досвід бібліотеки ЗДМУ

Інноваційний досвід бібліотеки ЗДМУ

Співробітниці відділу інформаційно-аналітичного моніторингу наукової бібліотеки ЗДМУ  Анастасія Толочко  та Наталя Тюркеджи гідно представили Запорізький державний університет та його бібліотеку  на Міжнародній науковій конференції «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку».  Захід відбувався  на базі Харківської державної академії культури в онлайн форматі. 
 
У полі зору учасників конференції були теми: бібліотечна освіта та перспективи її розвитку, сучасні виклики для бібліотечної справи, цифрові трансформації в організації та впровадженні бібліотечних послуг, питання відкритого доступу до наукових публікацій. Розглядали світові практики у бібліотечній справі на прикладі Скандинавії та КНР. 
 
Під час засідання секції «Документно-комунікаційні структури суспільства: теорії, стратегії, інновації»  яскраво прозвучала  доповідь  співробітників бібліотеки ЗДМУ з презентаційними матеріалами на тему -  «Імперативи розвитку  бібліотеки ЗДМУ: реалії та можливості», яка викликала захоплення учасників конференції діяльністю  бібліотеки закладу вищої медичної освіти  та її сучасними інноваційними технічними можливостями.
 
25.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar