На зв’язку Литва

На зв’язку Литва

Відбулася перша онлайн зустріч з представниками Університету прикладних наук м. Утена в рамках проєкту «Обмін досвідом адаптації до COVID-19 в українських та європейських закладах вищої освіти» у рамках діяльності Комітету Ради обмінів молоддю України та Литви за підтримки Міністерства молоді та спорту.
 
В онлайн-зустрічі ЗДМУ представляли науково-педагогічні працівники ЗДМУ, співробітники відділу міжнародних зв’язків та старшокурсники, які навчаються за спеціальностями «медицина» і «педіатрія». З литовської сторони взяли участь ректор Університету прикладних наук м. Утена Раймундас Чепукас університету, декан факультету медицини Дангуоле Сакалiте, начальник відділу міжнародних зв’язків Рута Джургеліонієне, доцент кафедри медсестринства та стоматологічної допомоги Аугустас Бейса, фахівець Центру кар'єри та комунікацій, викладач кафедри медсестринської та стоматологічної допомоги Пауліус Сакаліс,  викладач кафедри медсестринства та стоматологічної допомоги Лорета Сталніонієне. 
 
Координатор проєкту від ЗДМУ Альона Павленко розповіла про університет, його клінічні бази.  Доповідь доцента кафедри інфекційних хвороб Олени Фурик зосереджувалася на ситуації з поширенням COVID-19 в Україні. Лікар-інтерн Катерина Пак висвітлила організаційні зміни у діяльності закладів охорони здоров’я України. Доцент кафедри інфекційних хвороб Денис Задирака акцентував на проведенні профілактичних заходів при COVID-19. А родзинкою зустрічі став майстер-клас “Як одягти протиепідемічий костюм”, проведений шестикурсником Владиславом Рибалкою та студентом 5 курсу  Антоном Майоровим під керівництвом співробітників кафедри інфекційних хвороб. 
 
Рута Джургеліонієне розповіла про Університет прикладних наук м. Утена, його структуру, освітні програми, за якими навчаються студенти, досвід участі у міжнародних програмах. 
 
В рамках зустрічі виділили окремо час для питань і відповідей на них, найактуальнішими були питання вакцинації проти COVID-19.
 
24.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar