Нагадуємо: триває доступ до електронних баз даних EBSCO

У ЗДМУ з 11 жовтня до 31 грудня 2021 року  триває безкоштовний тестовий доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO.

Доступ здійснюється через дослідницьку платформу EBSCOhost (http://search.ebscohost.com) без реєстрації на території студентського містечка з IP адрес університету.

Також налаштовано віддалений доступ до баз EBSCO. Для отримання логіну та паролю до віддаленого доступу необхідно звертатися до бібліотеки.

Компанією EBSCO Information Services підготовлено цікаве інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost, яке доступне за посиланням:

https://www.bit.ly/3qS3xV9

З питань підключення відділеного доступу до баз прохання звертатися до завідувачки  відділу інформаційно-аналітичного моніторингу Решетнікової Юлії Анатоліївни (головний корпус, кім. 204) e-mail: reshetnikova@zsmu.zp.ua та завідувачки сектором наукометричного аналізу Толочко Анастасії Юріївні (нове приміщення бібліотеки) e-mail: viamzsmu@gmail.com

24.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar