Студенти Медичного коледжу у тренінговому центрі ЗДМУ

Студенти Медичного коледжу у тренінговому центрі ЗДМУ

Цікаво урізноманітнили навчальний  процес студентів старших курсів Медичного фахового коледжу. Викладачі  циклової комісії професійної та практичної підготовки відділення "Сестринська справа" Тетяна Таранова та Наталія Зелінська провели практичні заняття на базі Міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ. Таку ідею вони періодично втілюють в життя, тим паче, двері Центру для молоді коледжу завжди відчинені.  

Студенти опановували практичні навички з теми "Догляд за новонародженою дитиною", при цьому працювали з манекенами які моделюють дітей різного віку: манекен дитини п’ятирічного віку Code Blue III Pediatric S300.105 й манекен Newborn HAL S3010 (немовля віком 40 тижнів).

Здобувачі освіти на практиці  ознайомилися  з виконанням різних видів ін'єкцій: внутрішньовенних, підшкірних, внутрішньошкірних, внутрішньом'язових тощо, та відпрацювали методику забору крові,  використовуючи  фантоми для внутрішньовенних ін'єкцій та модель для внутрішньокісткового доступу.

23.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar