COVID-19 та коморбідні стани у півторарічної дитини

COVID-19 та коморбідні стани у півторарічної дитини

19 листопада кафедра дитячих хвороб факультету післядипломної освіти провела чергову он-лайн демонстрацію клінічного випадку, з яким довелось стикнутися лікарям-інтернам першого року навчання за спеціальністю «Загальна практика, сімейна медицина» під час навчання на циклі педіатрії на базі дитячої лікарні №5. 
 
Ірина Курта та Анна Клипа детально зібрали  анамнез хвороби та життя, показали клінічну картину COVID-19, який перебігав на тлі двостороннього гнійного отиту та пневмонії, вірогідно стафілококової генези, висловили свої міркування щодо діагнозу та визначення терапії, поглиблені літературними джерелами, - все свідчило про ретельне ставлення до пацієнта та його долі. 
 
Доповідачі змогли зацікавити велику аудиторію слухачів – до зустрічі підключилося близько 80 учасників не тільки нашого, а й з інших медичних вишів України. Лікарі інтерни переконливо відповідали на запитання колег. 
Консультували з підготовки демонстрації клінічного випадку завідувачка кафедри дитячих хвороб, професор Людмила Боярська, к.мед.н., асистент Тетяна Герасимчук, завідувачка кафедри патологічної фізіології з курсом нормальної фізіології, професор Ольга Ганчева, завідувачка кафедри мікробіології, вірусології та імунології, доцент Наталя Поліщук. До дискусії долучилась доктор медичних наук, завідувачка кафедри педіатрії №2 Полтавського державного медичного університету професор  Тетяна Крючко, яка відзначила актуальність наведеного клінічного випадку та висловила зацікавленість у подальшому спільному розвитку проєкту кафедри дитячих хвороб ЗДМУ «Клінічна практика лікаря-інтерна».   
 
Організували захід к.мед.н., асистент С.В. Потапенко та ст. лаборант кафедри дитячих хвороб  В.О. Граб.
 
22.11.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar