Магістранти допомагають опрацьовувати статистичну інформацію

Запорізький відділ Державної установи «Запорізький обласний Центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» надіслав на адресу Запорізького державного медичного університету  подяку за допомогу в обробці статистичної інформації.
 
Вже другий рік поспіль ректорат ЗДМУ спрямовує магістрів і лікарів-інтернів спеціальності «Лабораторна діагностика» для допомоги працівникам  цієї установи, які  відстежують заходи щодо організації самоізоляції та медичного супроводу осіб, які мали контакт з підтвердженим випадком коронавірусної хвороби, а також консультування контактних випадків. Цьогоріч таку допомогу надавали магістранти спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» Дем’ян Жихарєв, Тетяна Михно, Іван Гула та Костянтин Збаражський. 
 
Ректорат університету запевнив керівництво установи, що й надалі лікарі-інтерни спеціальності «Лабораторна діагностика» будуть  допомагати працівникам Запорізького відділу Державної установи «Запорізький обласний Центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».
  
 
13.10.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar