ФПО ЗДМУ: на хвилі напруженої праці

На факультеті післядипломної освіти ЗДМУ триває напружена праця за всіма напрямами освітнього процесу. «Минулого тижня пройшли реєстрацію 233 провізори–інтерни, щоб продовжувати очну форму навчання дистанційно, з повною візуалізацією за допомогою додатків MS Teams Teams та сервісів Microsoft Office 365, - розповів  декан факультету, професор Юрій Рябоконь. – Ця категорія здобувачів освіти першого потоку навчається терміном 11 місяців і навесні завершить свою програму. Вони успішно пройшли заочну частину на базах стажування, яка тривала сім місяців, приступили до чотиримісячної очної, отримавши консультації та настанови з приводу технічного забезпечення від  фахівців кафедри медичної та фармацевтичної інформатики та новітніх технологій.

На факультеті тривають цикли підвищення кваліфікації.  Курсанти  вдосконалюють професійну майстерність за медичним напрямом, опановуючи шість вторинних спеціалізацій: дитячу хірургію, дитячу анестезіологію, функціональну діагностику, дерматовенерологію, дитячу стоматологію, ортопедичну стоматологію. Лікарі практичної охорони здоров’я  проходять стажування з дерматовенерології, інфекційних хвороб та педіатрії. А 115 слухачів навчаються на курсах тематичного удосконалення з дитячої онкології, актуальних питань дитячої хірургії, дерматоскопії, надання паліативної допомоги, актуальних питань ендопротезування кульшового та колінного суглоба та інших напрямів.

Також працюють шість курсів тематичного удосконалення  за фармацевтичним  напрямом, де нові знання отримують  слухачі Дніпропетровщини та Херсону.  Десять курсантів обрали спеціалізацію  з організації управління фармацією».

За словами  декана факультету, велику аудиторію дистанційно збирають  короткотермінові симуляційні тренінги. Один з таких, про особливості перебігу коронавірусної хвороби у дітей, провела  з підключенням віртуального пацієнта для 190 учасників завідувачка кафедри дитячих хвороб професор Людмила Боярська.  Майстер – клас для 24 лікарів –кардіологів,  тепаревтів, сімейних лікарів про супровід пацієнтів з фібриляцією передсердя  модерував професор кафедри внутрішніх хвороб 1 та стимуляційної медицини Дмитро Лашкул.

У жовтні на факультеті  післядипломної освіти заплановано іще проведення 11 циклів  короткотривалих курсів підвищення кваліфікації, симуляційних тренінгів, майстер- класів, які користуються великою популярністю медичної спільноти нашого та багатьох інших регіонів.

 

13.10.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar