Зустріч з гарантом освітньо-професійної програми «Медицина»

Зустріч з гарантом освітньо-професійної програми «Медицина»

Відбулась зустріч гаранта освітньо-професійної програми 222 «Медицина» професора Сергія Кисельова зі студентами, які навчаються на третьому курсі І медичного факультету за скороченим терміном навчання. Сергій Михайлович окреслив основні положення освітньої програми, затвердженої в травні 2021 року, подякував студентам за активну участь в опитуваннях, конструктивні зауваження та побажання, які дозволяють змінювати на краще ОПП «Медицина».

Під час обговорення гарант акцентував увагу на тому, що особливість ОПП «Медицина» в ЗДМУ полягає у формуванні не лише професійних компетентностей, але й соціальних навичок (soft skills), що є надзвичайно актуальним на сучасному ринку праці. Професор розповів, яким чином можна взяти участь у програмах міжнародної та національної академічної мобільності та наголосив на необхідності вакцинації проти COVID-19 для реалізації цієї мети.

Професор кафедри культурології та українознавства Тетяна Гребенюк, яка взяла участь в зустрічі, нагадала студентам правила та вимоги доброчесного навчання, пояснила необхідність поваги до авторських прав, окреслила  права та обов’язки при проходженні поточних та підсумкових контролів. Професор поінформувала присутніх про інстанції та відповідальних осіб, до яких здобувачі освіти можуть звертатися по допомогою та консультацією. Студенти мали можливість поставити запитання та отримали вичерпні відповіді.

12.10.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar