Відкрито доступ  до електронних баз даних EBSCO

Відкрито доступ до електронних баз даних EBSCO

Запорізькому  державному медичному  університету  з 11 жовтня до 31 грудня поточного року  відкрито  безкоштовний тестовий доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO . Доступ здійснюється через дослідницьку платформу EBSCOhost (http://search.ebscohost.com) без реєстрації на території студентського містечка з IP адрес університету. Платформа EBSCOhost – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації.

Перелік доступних баз даних:

Academic Search Premier - база даних, призначена для провідного дослідника, містить найцінніший, всебічний мультидисциплінарний контент. Як провідна наукова база даних, вона забезпечує доступ до відомих повнотекстових журналів, публікацій та інших цінних ресурсів. Academic Search Premier містить бібліографічні дані 17150+ журналів, з яких 15300 рецензовані, а 4750+ - із повним текстом.

Business Source Premier - найпоширеніша база даних бізнес-досліджень, охоплює різноманітні ділові дисципліни та надає повний текст 2150+ академічних журналів. Business Source Premier включає повний текст ключових наукових публікацій з 1965 року, цитовані посилання можна шукати за ресурсами, опублікованими з 1998 року. Близько 580 активних повнотекстових журналів індексуються в Web of Science або SCOPUS.

Education Resource Information Center (ERIC) забезпечує доступ до освітньої літератури та ресурсів із журналів, включених до поточного Індексу журналів в освіті та Індексів ресурсів в освіті. ERIC містить понад 1600000 записів та посилань на понад 631000 повнотекстових документів від ERIC, починаючи з 1966 року.

European Views of the Americas: 1493-1750 -  архівна база даних – це вичерпний посібник для друкованих записів про Америку, написаних у Європі до 1750 р., від European Americana: Хронологічний довідник творів, надрукованих у Європі, що стосуються Америки, 1493-1750 рр. База даних містить понад 32000 записів, що охоплюють європейські дослідження та зображення корінних американських народів.

GreenFILE – база, що пропонує добре вивчену інформацію, яка охоплює всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Колекція наукових, урядових та загальноосвітніх назв включає матеріал про вплив на навколишнє середовище окремих людей, корпорацій та місцевих / національних урядів, а також те, що можна зробити на кожному рівні, щоб мінімізувати ці наслідки.

Health Source - Consumer Edition - багата колекція інформації про здоров’я споживачів. Цей ресурс забезпечує доступ до майже 80 повнотекстових журналів про здоров’я споживачів, серед яких American Fitness, Better Nutrition, Fit Vagnancy, Harvard Health Letter, HealthFacts, Men's Health, Muscle & Fitness, Prevention, Vegetarian Times та багато інших.

Health Source: Nursing/Academic Edition - повнотекстова база даних, що охоплює сестринські та суміжні теми охорони здоров’я, включаючи педіатричну сестринську справу, критичну допомогу, психічне здоров’я, управління медсестрами, медичне право тощо. База даних містить майже 330 наукових повнотекстових журналів.

LISTA: Library, Information Science & Technology Abstracts – база, що індексує понад 600 журналів, а також книги, звіти про дослідження тощо. Клієнти можуть переглянути інформацію про понад 5000 найбільш часто індексованих авторів та їх публікації.

MasterFILE Premier - містить повний текст для майже 1600 періодичних видань, що охоплюють загальну довідкову інформацію, бізнес, охорону здоров’я, освіту, загальну науку та багато іншого. Ця база даних також містить повний текст майже 450 довідників, понад 73400 першоджерел та колекцію зображень із понад 1,5 мільйона фотографій, карт та прапорів.

MEDLINE – база, що надає авторитетну медичну інформацію про медицину, медсестринство, стоматологію, ветеринарію, систему охорони здоров’я, доклінічні науки та багато іншого. Створена Національною медичною бібліотекою, MEDLINE використовує індексацію MeSH (Medical Subject Headings) для пошуку цитат із понад 5600 сучасних біомедичних журналів 60 мовами.

Newspaper Source – база, що надає повний текст для 60 американських та міжнародних газет. База даних також містить вибірковий повний текст для 300 регіональних (американських) газет. Крім того, пропонує стенограми телевізійних передач та радіостанцій з основних мереж (CBS News, CNN, CNN International, FOX News, NPR тощо).

Teacher Reference Center – база, що пропонує індексацію та тези для понад 220 рецензованих журналів. База даних охоплює різноманітні теми, що цікавлять вчителів, серед яких: оцінка, передовий досвід, безперервна освіта, початкова освіта, вища освіта, стандарти грамотності, адміністрація школи, наука та математика, освіта вчителів тощо.

З питань підключення до баз прохання звертатися до зав. відділу інформаційно-аналітичного моніторингу Решетнікової Юлії Анатоліївни (головний корпус, кім. 204) e-mail: reshetnikova@zsmu.zp.ua

11.10.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar