Вакцинація дає результат

Вакцинація дає результат

- На другому міжнародному факультеті вакциновано вже понад 56 % студентів, а хворих на COVID-19 усього 0,2%. Вакцинація вітчизняних студентів почалася пізніше, на кожному факультеті уже щеплено від 17% до 26%, при цьому захворіли лише 1,3%. Ці цифри красномовно свідчать про ефективність вакцинації. І іншого способу уникнути зараження та запобігти важкому перебігу хвороби немає, - наголосила сьогодні на засіданні ректорату ЗДМУ, яке відбулося під керівництвом ректора професора Юрія Колесника, помічник ректора Наталія Баранова. – Запис на вакцинацію як студентів, так і співробітників триває. На цьому тижні, у середу, вакцинуватимемо студентів, наступного понеділка – співробітників. Бажання щодо вибору вакцини враховуються. 
 
У Медичному фаховому коледжі ЗДМУ також успішно триває процес вакцинації: уже майже всі співробітники вакциновані, отримують щеплення повнолітні студенти, - доповіла директор коледжу Ольга Кілєєва. 
 
Проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський доповів про результати проміжної атестації здобувачів вищої освіти за третім (освітньо-науковим) та четвертим (науковим рівнями).
 
Ректорат розглянув ряд планових питань: про контроль академічної успішності, моніторинг навчального процесу, підготовку університету до роботи в опалювальному сезоні, стан оплати освітніх послуг.
11.10.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar