У Медичному  коледжі відбувся День здоров’я

У Медичному коледжі відбувся День здоров’я

Традиційне спортивне свято "День здоров'я" відбулося у Медичному фаховому коледжі. Цьогоріч святкову програму організували на стадіоні "Торпедо". Позмагатися у спортивних конкурсах та естафетах зібралися студенти першого, другого та третього курсів, долучились також і викладачі коледжу.

Динамічна конкурсна програма, бадьорий музичний супровід, спортивні поєдинки подарували тривалу наснагу та гарний настрій всім учасникам свята. У конкурсних місцях у герці "Веселі старти" серед студентів 1 курсу перше місце посіла група Ф21-1, друге - МС 21-1,  третє місце виборола група Ф21-1.

У загальній конкурсній програмі учасники демонстрували презентацію команди, спробували свої сили в інтелектуальній вікторині та долучилися до флешмобу.  В загальному заліку майбутні фармацевти виявились  спритнішими та вибороли перші  призові місця, обійшовши лише на декілька балів студентів відділення "Сестринська справа". Перше місце чемпіонів здобули студенти   групи Ф19-1, на другому -  студенти групи Ф21-11, третє посіли  студенти групи Ф21-2. 

У фіналі свята кожна команда отримала титул у відповідних номінаціях. Всі учасники відчули  неймовірне задоволення і бадьорість. Такі заходи залучають студентство до активних занять спортом, навіч демонструють переваги здорового способу життя та спонукають змолоду берегти найцінніший скарб -  власне здоров'я.

Конкурсну програму оцінювало компетентне жюрі у складі викладача англійської мови Марини Добровольскої та  викладача фізики Вікторії Ковальової,  головним суддею виступила  викладач фізичного виховання та організатор спортивного свята, майстер спорту зі спортивної гімнастики  Ольга Гордейченко.

11.10.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar