Комп’ютерний томограф Revolution EVO – в Університетській клініці

Комп’ютерний томограф Revolution EVO – в Університетській клініці

Навчально-науковий медичний центр «Університетська клініка» ЗДМУ відповідає найсучаснішим стандартам  надання медичної допомоги. Тут зосереджено передові технології лікування та реабілітації пацієнтів, аналогів яких немає в області.

Вражає  нове придбання – у кабінеті комп’ютерної  томографії  клініки  встановлено Revolution EVO –  64-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф з комплексом візуалізації Clarity виробництва Gеneral Electric (Японія) для досліджень всього тіла пацієнтів різних вікових груп, як дорослих так і дітей.  Рішенням ліцензійної комісії Південно-східної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки дозволено його експлуатацію.

Спеціалісти вже оцінили унікальні можливості  томографа. Перед початком проведення процедури, програма Smart mA   дозволяє  налаштовувати  оптимальну дозу опромінення відповідно до індивідуальних особливостей статури пацієнта, а саме - на мінімальних режимах обстежувати немовлят та дітей старшого віку. Дана система зменшує дозу опромінення і для поверхневих тканин,  як молочні залози та кришталик ока.  А звичайна візуалізація можлива зі зниженням променевого навантаження до 82 відсотків.

Програмне забезпечення Revolution Evo дозволяє провести сегментацію паренхіми легень та надзвичайно точно визначити відсоток фіброзу в легенях, тобто, ущільнення легеневої тканини, що актуально в умовах пандемії коронавірусної інфекції.

Новий апарат відкриє безмежні можливості для досліджень спеціалістів галузі кардіології, адже він оснащений унікальним кардіо-пакетом для аналізу серця та його артерій, і за якістю візуалізації не має аналогів в Україні. Програма синхронізована з ЕКГ та дає можливість перегляду даних серця режимом кіно.

А наявність у клініці ультразвукової діагностичної системи LOGIQ S8, GE Ultrasound Korea LTD дозволяє автоматизувати будь яку стадію роботи на УЗД-апараті та проводити складні діагностичні маніпуляції. Об’ємна навігація допускає поєднувати в реальному часі поточне ультразукове зображення із зображенням, раніше отриманими на КТ, МРТ, та точно співставляти об’єкти і виконувати прецізіонні інвазивні втручання.

Новітній безколбовий КТ-інжектор  Ulrich  Missouri  для введення контрастної речовини відрізняється від колбових аналогів тим, що флакон контрасту напряму вводиться пацієнту без попереднього переливання в колбу. Це забезпечує стерильність речовини та відсутність можливої температурної реакції у пацієнтів. Велика швидкість введення контрасту до 8,0 мл в секунду дозволяє проводити коронарографію та ангіографію периферійних судин.

Інтелектуальна корекція рухів SnapShot Freeze допомагає значно усунути артефакти від руху коронарних артерій, розширюючи клінічні можливості системи та дозволяє з легкістю виконувати складні дослідження серця протягом усього п'яти серцевих скорочень. Технологія SnapShot Freeze забезпечує зниження до шести разів ефекту розмивання зображень судин через рух судинних стінок, полегшує постановку діагнозу завдяки нівелюванню артефактів, обумовлених рухом коронарних артерій, навіть при проведенні процедур коронарної КТ-ангіографії у пацієнтів з високою частотою серцевих скорочень.

А наявне програмне забезпечення візуалізації перфузії головного мозку створює кольорові карти церебрального  кровотоку  з автоматичним виділенням зон ішемічного ураження головного мозку.

Суттєвою відмінністю даного КТ-обладнання є наявність більшої відстані розташування між датчиками та випромінювачем і досягає 70 см, а вантажопідйомність столу - 227 кілограмів, дозволяє проводити обстеження навіть пацієнтів з надмірною вагою. 

9.10.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar