Майбутнім педіатрам – про академічну доброчесність

Майбутнім педіатрам – про академічну доброчесність

Сьогодні професор кафедри культурології та українознавства Тетяна  Гребенюк провела лекцію «Принципи академічної доброчесності», яка вже традиційно читається для студентів першого курсу Запорізького державного медичного університету й має на меті полегшення адаптації здобувачів освіти до вимог і правил академічного середовища. Слухачами лекції стали студенти спеціальності «Педіатрія».

У ході лекції було з’ясовано зміст основних понять, пов’язаних із проблематикою доброчесного навчання, викладено ключові моменти загальноукраїнської й внутрішньоуніверситетської нормативної бази дотримання академічної доброчесності, обговорено причини й наслідки студентського списування та нечесних практик у навчанні.

Студенти-першокурсники отримали інформацію про свої обов’язки й права у сфері реалізації принципів академічної доброчесності й про функціонування структурних підрозділів університету, які відповідають за її дотримання і моніторинг із цих питань.    

 

17.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar