З днем фармацевтичного працівника!

З днем фармацевтичного працівника!

Дорогі друзі, шановні колеги!

Від щирого серця вітаю вас з Днем фармацевтичного працівника – святом високоосвічених, відповідальних і самовідданих людей! Фармація на сучасному етапі є однією з  з ключових складових системи охорони здоров’я,  У галузі  нині працює  майже чверть мільйона трудівників, що вирізняє професію у суспільстві однією з найшановніших.

Запорізький державний медичний університет  безпосередньо причетний до становлення і розвитку галузі, про це свідчить його історичний шлях.

ЗДМУ щороку дає путівку в професію сотням висококваліфікованим спеціалістів,  затребуваним на фармацевтичному ринку праці. Університет пишається іменами вчених - фармацевтів, відомих далеко за межами України. Завдяки високотехнологічним розробкам запорізьких науковців, наша держава за рівнем розвитку фармацевтичної галузі та потенціалом вітчизняних виробників медичних препаратів не поступається багатьом європейським країнам.

Бажаю усім, хто навчає і передає неоціненний досвід майбутнім фармацевтам, хто опановує фах і працює у фармацевтичній галузі, нових досягнень,  міцного здоров’я,  оптимізму, впевненості у завтрашньому дні!

Щиро -  ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесникіт

 

Нагороди співробітникам ЗДМУ з нагоди свята 
 

17.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar