Електронний «лікарняний»  -  вже з 1 жовтня

Електронний «лікарняний» - вже з 1 жовтня

     Представники 14 клінічних  кафедр університету стали  учасниками заняття – тренінгу, який провела для них регіональний менеджер з HELSI.ME в Запорізькій області, співробітник  відділу  з організації діагностичної роботи  ЗДМУ Ксенія Ісайчева. Ксенія   впроваджує у практику лікувальних установ та освітніх закладів  сучасну, зручну та надійну електронну медичну систему, створену для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Медичний університет органічно вписався у цю систему іще на початку старту медичної реформи. Співробітники клінічних кафедр успішно пройшли реєстрацію в системі HELSI.ME, відображають в особистих кабінетах надану медичну допомогу. Проте, у такій систематизованій роботі виникає багато питань, метою тренінгу є відповісти на них.

    Ксенія   під час заняття  зосередила особливу увагу присутніх на іще одній проблемі, з якою доведеться впритул зустрітися вже з 1 жовтня. Оприлюднено наказ МОЗ України № 1066, згідно з яким вся Україна послуговуватиметься лише електронними листами тимчасової непрацездатності. Тож на занятті детально йшлося про порядок заповнення і ведення такої документації. Акцентували на помилках, яких припускаються працівники установ, які вже апробовують нову електронну систему. Тренінг став цікавим і корисним.

 

17.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar