«Медична наука сьогодні – охорона здоров'я завтра»

«Медична наука сьогодні – охорона здоров'я завтра»

"Медична наука сьогодні – охорона здоров'я завтра" - таку назву має відкритий перегляд літератури, який розгорнуто  в читальній залі бібліотеки ЗДМУ. Експозиція приурочена до прийдешнього Дня лікаря, який медична спільнота відзначатиме першого понеділка жовтня. Працівники бібліотеки університету прагнули влаштувати виставку так, щоб якомога повніше розкрити образ людини у білому халаті, неоціненне значення подвижницької праці лікарів, надто тепер, коли, у двобої з підступним коронавірусом,  вони знову на передовій боротьби за людське життя. І наука їм в цьому допомагає.

Відвідувачі бібліотеки, переглядаючи літературу, доторкнуться до Медицини – однієї з  з найдавніших наук,  яка не зупиняється на досягнутому, а через віки шукає нові можливості не тільки зберегти, але й продовжити людині життя.

Бібліотека ЗДМУ володіє неоціненним скарбом, зберігаючи у своїх фондах все різноманіття наукових знань, зібране у книгах, збірниках матеріалів наукових форумів, дисертаціях та авторефератах дисертацій і, звичайно, на сторінках галузевих періодичних видань, які відіграють важливу роль в процесі наукових комунікацій. Саме такі видання з фонду книгозбірні експонуються на відкритому перегляді. Матеріали представлено переважно за останні п'ять років  в тематичних розділах.

Розділ "Стежками наукової спадщини" присвячений сторінкам історії розвитку медичної науки. На окремій полиці розташовані публікації про Нобелівських лауреатів 2015-2019 років в галузі медицині.

Цікавий розділ "Університет - колиска наукових кадрів", -  тут представлені статті про студентське наукове товариство, університетські клініки, правила підготовки докторів філософії (PhD) та багато іншого. Серед запропонованих  джерел інформації багато видань нашого університету і наукових праць  науковців. Зокрема, йдеться про матеріали конференцій за участю вчених ЗДМУ та автореферати дисертацій тих, хто захищався в нашому університеті та працює в закладі освіти зараз.

Добірка літератури "Конференція-відкритий діалог науки та практики" містить матеріали галузевих наукових форумів, опублікованих  в періодичних виданнях.

 Співробітники бібліотеки старалися багатогранно представити найкращу з професій – лікаря, і запрошують усіх бажаючих до читальної зали бібліотеки, що в навчальному  корпусі  №1.

 

16.09.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar